Profesyonel Matbaa

Yıllardır değişmeyen prensibimiz; memnuniyetiniz önceliğimizdir. Daima özgün, yenilikçi ve farklı projeler ile en iyisi için çalışıyoruz. Kartvizit, katalog, broşür, el ilanı, kurumsal kimlik ürünleri, maliye anlaşmalı ürünler, promosyon ürünleri, magnet, menü, afiş, yer zemin etiketi uygun fiyatlarla kalemofset’de

Hızlı Etkili ve Pratik Çözümler Sunuyoruz

Şirketimiz, yılların tecrübesine sahip matbaacılarla çalışmaktadır. Eski usül matbaa ve baskı işlemleri, günümüzde yerini son teknoloji baskı cihazlarına bıraktı. Kısa sürede çok fazla baskı yapabilen bu cihazları, hizmet kalitemizin artmasına ve baskıların kısa sürede gerçekleşmesine neden olmuştur. Profesyonellik isteyen matbaacılık işlemlerinde ekiplerimiz zamanı en iyi şekilde kullanmaktadır. Grafik çalışmaları, çalışmaların onaylanması, baskı işlemleri ve baskının zamanında yetişmesi, deneyimli elemanlarımız sayesinde kısa sürede gerçekleşmektedir.

Firmamız gelişmelere ayak uydururken, bir yandan da müşteri memnuniyetini göz önüne almaktadır. Müşteri memnuniyetini için iş ahlakına ve güler yüzlü hizmet anlayışına önem veriyoruz. Hizmette her zaman için kaliteyi ön plana alan firma elemanlarımız, her türlü matbaa işlemlerini gerçekleştirmektedir. Matbaa ile ilgili işlemler için müşteri hizmetlerimizi aramanız yeterlidir. Online matbaalar konusunda tercih yapmadan önce sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Ofset Matbaa ve Grafik Tasarım

Grafik tasarımları bizim ya da sizin tarafınızdan hazırlanmış adedi yüksek trajlı işlerinizi doğru renk ve gerçek kaliteli renklerle Profesyonel kadromuzla ofset baskı yapıyoruz. Logo, Kurumsal kimlik, Afişler, Antetli kağıt, Bardak altlığı, Bloknot, Küp Bloknot, Cepli dosya, Etiket, El ilanı, Broşür, Kartvizit, Katalog, İnsert, Magnet, Mouse pad, Oto kokusu, Karton çanta, Plastik kartvizit, Şeffaf kartvizit, Zarf, Ajanda, Takvim Grafik Tasarım ile ilgili tüm hizmetleri profesyonel Grafik tasarım ekibimiz tarafından hazırlanmaktadır.

Kalem ofset matbaa birçok reklam ajansı ve matbaacılara üretim yapmaktadır. Ofset matbaa ürün grubumuzda kartvizit, katalog baskı, el ilanı, broşür, karton çanta, bloknot, küp bloknot, cepli dosya, afiş üretimleri yapılmaktadır. Kalem Ofset Matbaa uygun matbaa fiyatlarla üretici firma avantajlarını yakalayabileceğiniz gibi Profesyonel Grafik departmanımız dan grafik tasarım hizmeti de alabilirsiniz. Ofset Matbaa sektöründeki matbaa fiyatları ve aklınızdaki tüm sorular için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Organize Ofset Matbaa- Dijital Matbaacılık

Kalem ofset matbaa hizmetleri geniş ürün yelpazesi ile sizlere Matbaa, Ofset Baskı, El ilanları, Broşür, Cepli Dosya, Katalog, Bloknot gibi birçok konuda Kalem Ofset Matbaa olarak Online Matbaa hizmetleri sunmaktadır. Ürün yelpazemiz sürekli olarak artması ile müşterilerimizin istekleri doğrultusunda dijital matbaa ve Dijital Baskı hizmetleri de vermekteyiz.

Bir ürünü veya hizmeti pazarlayan firmalara, kurumsal firma diyoruz.  Kurumsal firmaların bizlere ulaşıp, ürün veya hizmetlerini pazarlaması yaptıkları reklam, promosyon gibi metotlar ile olmaktadır. Firmalar yüksek bütçeler hazırlayarak, araştırarak ve ofset basım evi ile çalışarak bu tanıtım işlerini yapmak zorundadırlar.

Bir firmanın kurumsal kimliği dediğimiz kartvizit, Antetli kağıt, dosyalar, broşürler, kataloglar,  promosyon ürünleri olan takvim ve ajanda gibi ürünleri, kaliteli ofset basım evinde bastırması onun profesyonelliğidir. Çoğu firmanın kataloğu, çalışma hayatımızda elimize geçmektedir. Bazılarını hiç incelemeden bir kenara koyar, bazılarını da masamızın üstünde başucu kitabı yaparız. Bunun nedeni, kataloğun verdiği mesajın görselliğidir.

Görsel olarak bir katalogda olan resimlerden ve metinlerden bilgi almak, bu bilgiyi alırken sıkılmamak çok önemlidir. Renklerin, resimlerin ve baskıda netliğin tam olması, metinlerin vereceği mesajı tam vermesi bir kataloğun en önemli noktasıdır. Kaliteli basılan bir materyal her zaman baskı kalitesi, parlaklığı ve orijinal tasarımı ile dikkat çekmelidir. Promosyon olarak dağıtılacak ürünlerin basımında kullanılacak hassas uygulamalar, ancak işinde iyi olan ofset basım evleri sayesinde olmaktadır. Çünkü ofset basım evi merkezi, sizi yönlendirmeli ve tecrübelerinden faydalanmanızı sağlamalıdır. Bunu yaparken de kendi estetik ve görsel zevkinin gelişmiş olması gereklidir.

Gelişmiş bir zevk sahibi olan ofset basım evi, sizin kurumsal kimliğinizi halkla buluşturabilmektedir. Bu nedenle kurumsal firma zevk, tasarım ve baskı kalitesi olarak çalıştığı ofset basım evi ile sürekli çalışmalıdır. Çünkü sizi tanıyan, tarzınızı bilen ve sizinle ortak çözümler yaratan basım evi, çözüm ortağınız ve partnerinizdir.

Gereksinimlerinizi, piyasa için gerekli olan acil ihtiyaçlarınızı bilir ve oldukça hızlı hareket eder. İş hayatının getirdiği rekabet koşulları, kurumsal firmalarda sıkıntılı süreçler ortaya çıkarmaktadır. Bu süreçlerde, çözüm ortağınız olan ofset basım evi ile ortak çalışarak, orijinal ve etkili reklam kampanyaları yapabilirsiniz. Unutmayın, kaliteli bir baskılı materyal ve kaliteli bir ofset basım evi ile çalışmak,  sizin firma gücünüzü göstermektedir.